Przykładowe materiały

Nasze przykładowe plany podróży

 

Sprawdźcie, jak wyglądają materiały, które dla Was przygotowujemy. Klienci, którzy powierzają nam zaprojektowanie ich podróży, otrzymują plan wyjazdu w dwóch formach - tekstowej, w pliku PDF oraz interaktywnej, w postaci najważniejszych punktów (m.in. atrakcji, restauracji, parkingów, tras przejazdu) przedstawionych na Google Maps. Plany są przygotowywane na tyle dni wycieczki, na ile poprosicie. 

Pamiętajcie, że plany podróży to jedynie wycinek tego, co dla Was robimy. W ramach projektowania Waszej podróży, nasi eksperci pomagają Wam w każdym kroku jej przygotowania - w znalezieniu najtańszych przelotów i najlepszych noclegów, z których będziecie zadowoleni oraz wynajmu auta, na którym nie dacie się naciągnąć przez wypożyczalnie. Do tego otrzymacie pomoc w znalezieniu najlepszych ofert ubezpieczenia i zaplanowaniu przejazdów komunikacją publiczną, żeby było wygodnie i efektywnie!

Kilka przykładowych stron naszych planów znajdziecie poniżej (kliknijcie w obrazy, żeby otworzyć kilka stron przykładowego planu).


Andaluzja: przykładowy plan podróży, mini-przewodnik i interaktywna mapa Rondy!

Andaluzja - plan podróży od Breakplan   andaluzja mapa breakplan   Andaluzja miniprzewodnik Breakplan 


Bali: przykładowy plan podróży, mini-przewodnik i mapa na jeden z dni podróży!

Bali Plan podry okadka   Bali Mapa   Bali Mini przewodnik okadka 


Tajlandia: przykładowy plan podróży, mini-przewodnik i interaktywna mapa Koh Phangan!

tajlandia plan podrozy Koh Phangan tajlandia przewodnik  


Islandia: przykładowy plan podróży, mini-przewodnik i interaktywna mapa!

  islandia przewodnikIslandiaislandia plan podrozy