Warszawa - koncerty i festiwale 2017

Niezależnie od tego czy należycie do grona zwolenników stolicy (czy nie za bardzo za nią przepadacie), są okazje, dla których warto wybrać się do Warszawy w tym roku, a najważniejsze z nich zebraliśmy dla Was w tym artykule. Na jakiego rodzaju wydarzenia i atrakcje możecie liczyć? Znajdziecie tu wszystko od koncertów muzyki poważnej po rodzinne pikniki, jednak tym, co naprawdę skłania do przyjazdu, są odbywające się w tym roku koncerty i festiwale filmowe – sprawdźcie sami!

 

Orange Warsaw Festival 2 - 3 czerwca

Jeden z największych festiwali, przyciągających ogromną publiczność dzięki występującym co roku artystom światowego formatu, których nieraz słyszeliście w radiu! Muzyka nie zawsze jest najważniejsza (choć potrafi skutecznie wzbudzić nastrój do zabawy), dlatego warto wybrać się na Orange Warsaw Festival choćby dla samej możliwości spotkania fascynujących ludzi, spędzenia czasu z przyjaciółmi. Jeśli chcecie już na początku czerwca poczuć atmosferę lata i dobrej zabawy w czasie wakacyjnego festiwalu, przyjedźcie usłyszeć ulubionych wykonawców grających dla Was na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu. Kto wystąpi przed Wami w tym roku?

2 czerwcakoncert Warszawa koncerty i festiwale 2017 960x642

Kings of Leon 

Martin Garrix

Years&Years

Kodaline

3 czerwca:

Imagine Dragons

Justice

Two Door Cinema Club

Karnet dwudniowy kosztuje 379 zł, natomiast jednodniowy 219 zł, przy czym po 23 maja koszt biletów wzrasta o 20 zł

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA ORANGE WARSAW FESTIWAL – HOSTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA ORANGE WARSAW FESTIWAL – HOTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA ORANGE WARSAW FESTIWAL – APARTAMENT<<<

 

Coldplay 18 czerwca

Nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć brytyjskiego zespołu Coldplay na żywo? Nie wiecie co tracicie! Na szczęście, już w czerwcu zyskacie szansę nadrobienia zaległości na koncercie w ramach trasy "A Head Full Of Dreams Tour". Wystarczy zerknąć na recenzje z innych występów zespołu, by wiedzeć, że będziecie żałować jeśli przegapicie to widowisko.

Ceny biletów uzależnione są od wybranego miejsca na stadionie, obecnie możliwy zakup na miejsca na trybunach za 449 zł, więc śpieszcie się póki jeszcze są dostępne bilety!

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT COLDPLAY – HOSTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT COLDPLAY - HOTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT COLDPLAY - APARTAMENT<<<

 

Depeche Mode 21 lipca

Światowa trasa Depeche Mode już trwa, a Wy jeszcze nie macie biletów? W lipcu zespół powraca do Polski, by promować swój najnowszy album "Spirit", a Wy możecie dołączyć do ponad 30 milionów fanów, którzy zobaczyli występ legendarnej grupy na żywo. Dzięki utworom z najnowszej płyty przeniesiecie się do złotej ery twórczości zespołu, choć całość brzmi nieco ciężej i bardziej tajemniczo niż nagrania z "Black Celebration". Przekonajcie się sami już w lipcu!

Wciąż możecie kupić bilety w cenie 179 zł, zależnie od miejsc na stadionie dostępne są również droższe bilety, do 399 zł.

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT DEPECHE MODE – HOSTEL<<< 

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT DEPECHE MODE – HOTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA KONCERT DEPECHE MODE – APARTAMENT<<<

 

Warszawski Festiwal Filmowy 13 – 22 października

Co zrobić, gdy nie macie czasu ani możliwości wyjechać do Cannes, Berlina, czy Wenecji? Czy wiecie, że Warszawa organizuje co roku wydarzenie z akredytacjami równymi wymienionym międzynarodowym festiwalom filmowym? Co więcej, twórcy prezentujący tu swe dzieła mogą ubiegać się o Oscara w aż 4 kategoriach! Wielu reżyserów, którzy zdecydowali się pokazać w Warszawie swoje najnowsze filmy, później odniosło sukces rozwijając swą karierę zagranicą. Może tym razem okaże się, że byliście pierwszymi widzami przyszłej gwiazdy światowego formatu? Festiwal został podzielony na sekcje: konkursowe, w których zaprezentowane zostaną produkcje z różnych stron świata, dokumentalne oraz krótkomentrażowe, a także niekonkursowe, które dostarczą Wam równie dobrą rozrywkę. Ta część festiwalu również zachwyca różnorodnością dając możliwość obejrzenia klasyków polskiego kina (nakręconych co najmniej 10 lat temu!) oraz udziału w rodzinnym weekendzie filmowych (gdzie polskie dialogi będą specjalnie czytane przez lektora). Dodatkowo, w ramach festiwalu organizowane są spotkania z twórcami prezentowanych filmów w poszczególnych kinach.

Cena biletów uzależniona jest od godziny seansu – do godziny 14:00 kosztują 12 zł; od 16:00 – 18 zł; natomiast bilet na rodzinny weekend filmowy - 12 zł.

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WARSZAWSKI FESTIWAL FILMOWY – HOSTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WARSZAWSKI FESTIWAL FILMOWY – HOTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WARSZAWSKI FESTIWAL FILMOWY – APARTAMENT<<<

 

Watch docs 8 – 14 grudnia

Podróżowanie w grudniu z reguły nie brzmi zachęcająco, ale jeśli macie możliwości wziąć udział w jednym z największych festiwali filmowych o tematyce poświęconej prawom człowieka, może warto przemóc niechęć do wyjścia spod koca? watchdocs Warszawa koncerty i festiwale 2017 960x960 W ciągu kilku dni organizatorzy zaprezentują Wam bilsko 70 filmów twórców z całego świata, z czego część będzie miała tu swoją premierę. Oprócz części filmowej, w ramach festiwalu odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących skupiających się na problematyce praw człowieka – debaty, spotkania z ekspertami i znanymi publicystami.

Nie musicie obawiać się o koszt biletów - wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WATCH DOCS – HOSTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WATCH DOCS – HOTEL<<<

>>>ZAREZERWUJ NOCLEG NA WATCH DOCS - APARTAMENT<<<

 

Jeśli nie mieliście wcześniej chęci, by wybrać się na wycieczkę do Warszawy, liczymy na to, że ten artykuł dostarczył Wam powodów, by ją odwiedzić! I tak zamierzaliście zwiedzać w danym terminie stolicę, a teraz odkryliście, że odbywa się tam jedno z wymienionych wydarzeń? W obu przypadkach jeśli nie przepadacie za wyszukiwaniem noclegów, przejazdów, możecie powierzyć nam organizację wyjazdu! Bezpłatnie pomożemy Wam znaleźć najlepiej dopasowane do Waszych potrzeb oferty, wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a zaoszczędzicie sporo czasu na przygotowywaniu podróży.