Mistrzostwa Świata w Rosji!

Wielkie emocje tuż tuż! Mudial zbliża się wielkimi krokami! Macie już bilety? Wszystko zaplanowane? Przeczytajcie ten artykuł by w pełni się przygotować!

Mundial rozpoczyna się 14 czerwca i kończy 15 lipca przyszłego roku. Mistrzostwa odbędą się w 11 miastach w Rosji.

Pierwsza faza sprzedaży biletów zakończyła się 12 października. Na ten moment ponad 1,5 mln osób złożyło wnioski o wejściówki. Następny etap będzie trwać od 16 do 28 listopada. Druga faza sprzedaży rozpocznie się 5 grudnia po ogłoszeniu zgrupowania na mundial. Bilety na mecze fazy grupowej będą kosztować 380-760 zł w zależności od miejsca. Ceny w późniejszych etapach rozgrywki wzrosną. Za ostatni mecz mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 roku trzeba będzie zapłacić kwotę ok. 1675–4040 zł.

pilkaartykul

Spotkania piłkarskie odbywają się wieczorami. W związku z tym, w ciągu dnia możemy skorzystać z okazji, aby poznać bliżej naszych wschodnich sąsiadów. Piękne zabytki, pyszne jedzenie i dobry alkohol...;)? Chcecie wiedzieć więcej? Wbijajcie tutaj! Jeżeli planujecie dopingować naszych piłkarzy na mundialu w Rosji, pomyślcie o maksymalnym wykorzystaniu Waszego czasu. Pamiętajcie, że nasz Osobisty Doradca Podróży chętnie Wam z tym pomoże! Wypełnijcie ten formularz, a my zorganizujemy cały wyjazd za Was – tanio, przyjemnie i profesjonalnie. Gwarantujemy, że zaoszczędzicie sporo kasy, za którą będziecie mogli opijać zwycięstwo Waszych ulubionych zespołów ?! ;)