Gran Canaria

Gran Canaria Gdzie spać?

Gdzie spać?

Baza noclegowa na Gran Canarii jest bardzo dobrze rozwinięta. Apartamenty, bungalowy, hotele, domki letniskowe, hostele – wszystko, czego dusza (i ciało) zapragnie. Ceny na Gran Canarii zależą przede wszystkim od pory roku. W okresie letnim jest troszkę drożej, jednak poza sezonem można naprawdę wiele zaoszczędzić. Noclegi w korzystniejszej cenie oferują spokojniejsze, mniej popularne i dalej położone (względem lotniska) miejscowości, jak np. Puerto Rico czy Puerto de Mogan. Można również skusić się na ofertę last minute na Gran Canarii. Taki spontaniczny wypad to nie tylko świetna opcja dla niezdecydowanych, ale także – niekiedy spora suma zaoszczędzonych pieniędzy.

Oczywiście, najtańszą opcją będą jak zwykle – hostele. I tak, możecie znaleźć tam miejsce do spania nawet od 40 zł za noc (ceny wahają się w granicach 40-80 zł/doba). A jak kształtują się ceny, jeśli chodzi o inny typ zakwaterowania? Możecie bardzo szybko i wygodnie to sprawdzić w naszej porównywarce cenowej na www.breakplan.com.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-25 15:07:02
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy