Wenecja

WenecjaDojazd

Loty

Wenecja Bazylika św.MarkaNajszybszy jest oczywiście samolot. Niestety ciężko jest znaleźć bezpośrednie połączenie z Polski na weneckie lotnisko Marco Polo. Czas takiej podróży wynosi od 4 nawet do 16 godzin, w zależności od linii lotniczych. Ceny bilety raczej nie spadają poniżej 700 zł.

Do miasta najszybciej jest się dostać z weneckiego lotniska Marco Polo. Lotnisko znajduje się 10 km od Wenecji i posiada bardzo dobre połączenie z miastem. Drugie – Treviso oddalone jest o 30 km od Wenecji.

Szukanie lotów to nie dla Was? Dajcie nam szansę zrobić to za Was – za darmo! Koniec z horrendalnie wysokimi cenami biletów lotniczych. Przekonajcie się sami kontaktując się z nami tutaj.

Jeśli jednak chcecie próbować dalej własnymi siłami, to sprawdźcie naszą wyszukiwarkę tanich lotów!

Samochód

Trasa samochodowa wynosi 1300 km (z Warszawy), przez Czechy i Austrię, co może potrwać ok 13h. Jeżeli jednak opłaty za autostrady odstraszają, można wybrać dłuższą drogę – 1500 km przez Niemcy i Austrię. Należy jednak pamiętać, że na miejscu jest bardzo ciężko zaparkować, a opłaty wahają się od 4 do 7 € za godzinę lub 13-20 € za cały dzień.

 


 Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych i innych kwestii odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.