Warszawa

WarszawaGdzie spać?

Gdzie spać?

noc warszawa 1632x587

Jeśli chodzi o noclegi, Warszawa ma bogatą ofertę. Oczywiście, możecie zaszaleć i wybrać ekskluzywny Marriott w samym centrum miasta. Tylko czy ma to sens, skoro przyjechaliście podziwiać miasto, a nie wylegiwać się w jedwabiach? Za dwuosobowy pokój w hotelu z 3-4 gwiazdkami, w centrum Warszawy, zapłacicie od 150 zł wzwyż za noc.

Jeżeli wybierzecie hostel, Warszawa ma całkiem sporo do zaoferowania – pokój dla dwóch osób będzie Was kosztował od 120 zł wzwyż (opcja z łazienką) lub ok. 100 zł (łazienka wspólna), a jeśli nie zależy Wam na luksusach i lubicie poznawać nowych ludzi, czekają na Was miejsca w pokojach wspólnych (nawet dla 8-10 osób) – możecie znaleźć ofertę już od 30 zł za noc! Do niedrogich i dobrze usytuowanych dla zwiedzających hosteli należy choćby Tatamka, niedaleko Krakowskiego Przedmieścia. Jeśli natomiast lubicie podróżować stylowo i nie dla Was pokoje dla zwykłych śmiertelników, pomyślcie nad OkiDoki. Fascynuje Was PRL, marzycie o Meksyku albo macie ochotę na noc w otoczeniu aniołów? Na pewno znajdziecie pokój dla siebie. A co najlepsze, przybytek znajduje się w ścisłym centrum miasta i wcale nie jest droższy od pozostałych hosteli.

marriottt-warszawa-breakplan

Wolicie jednak odrobinę luksusu i prywatności? Apartamenty w Warszawie to coś dla Was! Cena za noc zaczyna się tu od 170 zł wzwyż (dla 2 osób). Apartament opłaca się więc najbardziej, kiedy jedziecie całą grupą – za wynajem dla 6 osób zapłacicie nieco ponad 200 zł. Wybór należy do Was.

Pamiętajcie, że my też możemy Wam pomóc znaleźć odpowiedni nocleg. Wystarczy, że skontaktujcie się z nami tutaj, wypełnicie formularz kontaktowy lub napiszecie na fanpage'u, a my już znajdziemy dla Was najlepszą ofertę! :) Wolicie zrobić to sami? W takim razie skorzystajcie z naszej wyszukiwarki! Wybierzcie miejsce i ruszajcie na podbój stolicy! 

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.