Praga

PragaInne

Ciekawostki

• Gdy już zwiedzicie wszystkie proponowane przez nas zabytki czeskiej stolicy, a czasu Wam wystarczy proponujemy odwiedzenie nietuzinkowych miejsc. Pierwszym z nich jest Muzeum Seksu w Pradze. Zobaczycie tu ponad dwieście mechanicznych urządzeń służących osiągnięciu satysfakcji seksualnej, stroje erotyczne oraz stare filmy o tematyce tanczacy-dom-praga-czechy-breakplanseksualnej. Wstęp do tego nietypowego muzeum kosztuje 250 CZK (dorośli), 150 CZK (studenci). Obiekt można oczywiście zwiedzać po wcześniejszym odprawieniu osiemnastych urodzin :)! Innym ciekawym sposobem dla zapełnienia wolnego czasu są odwiedziny w Muzeum Tortur. Prezentuje się tu średniowieczne urządzenia związane z ówczesnym wymiarem sprawiedliwości. Bilety do nabycia w cenie 160 CZK (dorośli) oraz 100 CZK (emeryci).

• Będąc już na miejscu smakujcie czeskie potrawy oraz trunki, dzięki temu z pewnością zyskacie sympatię w oczach Czechów.

• Zamawiając w restauracji sok, upewnijcie się, czy jest on przyrządzany w 100% ze świeżych owoców. Jeśli nie – istnieje ryzyko otrzymania szklanki, w której oprócz wody znajdziecie także oranżadę w proszku.

 


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2019-07-05 16:14:48
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy