Madryt

MadrytGdzie spać?

Gdzie spać?

 W wielu hiszpańskich miastach bardzo korzystną opcją jest wynajem apartamentu, mieszkania na czas pobytu. Co więcej, oprócz hoteli, Madryt proponuje Wam całkiem dobrze rozbudowaną bazę noclegową w postaci hosteli. Wiadomo, że standard będzie nieco niższy, ale zaoszczędzone pieniądze z pewnością wykorzystacie w dobrym celu :) Noc-Madryt-Breakplan

Jeśli jednak marzy Wam się wypoczynek w hotelu, kliknijcie tutaj, aby znaleźć najtańszy hotel dostosowany do Waszych potrzeb! Z chęcią pomożemy Wam znaleźć najlepszy nocleg! Wystarczy, że skorzystacie z tego formularza kontaktowego lub skontaktujecie się z nami przez nasz fanpage na Facebooku! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.