Londyn

LondynKiedy jechać?

Klimat

Morski prąd sprawia, że klimat londyński jest umiarkowany – z ciepłymi zimami (ok. 8°C) i nieupalnymi latami (ok. 20°C). Pogoda w Londynie znana jest każdemu – przeważnie pochmurnie, z lekkim deszczem i temperaturą na plusie. I nawet jeśli dzień jest słoneczny, pogoda może zmienić się bardzo szybko! 

Kiedy pojechać?

  Każdy czas jest dobry na odwiedzenie tego wspaniałego miejsca! Londyn gromadzi mnóstwo turystów przez cały rok. Przyjeżdżając do tego miasta w którykolwiek dzień roku, możesz być pewien, że trafisz na wydarzenie muzyczne, teatralne czy sportowe, nie wspominając już o intensywnym życiu nocnym metropolii. Największe eventy przypadają na okres wakacyjny: maj-wrzesień. Dla osób, które chcą być na bieżąco, udostępniamy link do strony z harmonogramem wydarzeń. 

Changing of the guards

Wiecie już kiedy najlepiej wybrać się do Londynu? Sprawdźcie tutaj najlepsze oferty wycieczek od najpopularniejszych biur podróży. 

Pogoda

Poniżej znajdziecie aktualną prognozę pogody w Londynie:

 

Jesteście zainteresowani większą liczbą dni? Wystarczy kliknąć na powyższy przycisk prognozy pogody!


Wiecie już kiedy jechać, pozostaje tylko pytanie "jak?". Sprawdźcie w rozdziale "Dojazd". 

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem ma sens i że warto dalej się rozwijać.