Londyn

LondynDojazd

Loty

  Na terenie Londynu znajduje się aż 5 lotnisk – Heathrow (największe w Europie!) i City Airport (biznesowe), położone najbliżej centrum miasta, oraz Luton, Stansted i Gatwick, położone na obrzeżach. Podróżni z Polski najchętniej wybierają połączenie przez Stansted. Ten port to baza linii Ryanair, która oferuje tanie loty. Samoloty z Polski lądują tam nawet do kilku razy dziennie, a ceny zaczynają się od 39 złotych przy wcześniejszej rezerwacji. Transportem z lotniska do centrum Londynu (stacja kolejowa Victoria Coach Station) zajmuje się kilku przewoźników autokarowych, czas podróży to ok. 1,5 h przy cenie ok. £10. 

Poczytajcie tutaj o naszym osobistym doradcy podróży, całkowicie za darmo wyszukamy dla Was najtańsze i najlepsze połączenie lotnicze! Możecie również sami sprawdzić naszą wyszukiwarkę tanich lotów.


 Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.plProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem ma sens i że warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.