Amsterdam

AmsterdamKiedy jechać?

Kiedy pojechać?

Miasto jest ciekawe samo w sobie i tak naprawdę warto je odwiedzić zarówno latem, jak i zimą. Do wyboru mamy mnóstwo atrakcji, więc na pewno nie będziemy się nudzić. Nie da się jednak ukryć, że zwiedzanie może być trochę atrakcyjniejsze i łatwiejsze w ciepłe dni, kiedy to można np. udać się na rejs statkiem po kanałach, pochodzić po targu kwiatowym lub pojechać na wycieczkę rowerową.

zachod-slonca-amsterdam-breakplan

Zawsze można też wynająć autko. Bez problemu zrobicie to korzystając z oferty naszego partnera. Nie zapomnijcie też zarezerwować sobie wczasów. Możecie to zrobić za pomocą naszej wyszukiwarki :).

Pogoda

Poniżej znajdziecie aktualną prognozę pogody w Amsterdamie:

 

Jesteście zainteresowani większą liczbą dni? Wystarczy kliknąć na powyższy przycisk prognozy pogody!

 


 Znasz film „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”? „Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę”. Jeśli chcecie wiedzieć, czy też macie bardzo dobre połączenie tam, dokąd się wybieracie, przeczytajcie uważnie rozdział „Dojazd”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.