Almería

AlmeríaGdzie spać?

Gdzie spać?

Schronisko młodzieżowe (Albergue Juvenil) – znajduje się w dzielnicy Zapillo, oddalonej od centrum ok. 20 min piechotą. Na plażę natomiast zajdziemy w 5 min. Warunki i zaopatrzenie są dobre. Doba wraz ze śniadaniem kosztuje ok. 17 euro – http://goo.gl/x0e50v.

Hotel Delfin Verde – tutaj również rezydował John Lennon! Jest to hotel dwugwiazdkowy, znajdujący się tuż przy głównym deptaku na plaży. Ceny zawsze trzeba konsultować na stronie, kontaktując się z obsługą – http://www.hostaldelfinverde.es/contacto.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.