Wietnam

WietnamDojazd

Loty

Linie lotnicze nie oferują bezpośrednich rejsowych połączeń lotniczych z Polski do Wietnamu, jednak biuro podróży Rainbow wyprzedaje czasem w korzystnych cenach bezpośrednie połączenia czarterowe pomiędzy Polską a Ho Chi Minh. Cena samego przelotu w tym biurze podróży wynosi między 2500 a 3000 zł, można jednak trafić na okazje. Niestety dostępność biletów czarterowych nie jest regularna.

     Korzystając z tradycyjnych linii lotniczych, jak np. Emirates czy Qatar Airways, za bilety także zapłacimy pomiędzy 2500 a 3000 zł w dwie strony przy wylocie z Warszawy, z przesiadką w Dubaju lub Doha i lądowaniu w Hanoi, bądź Ho Chi Minh. W tym przypadku również warto polować na okazje.

lotnisko wietnam 1306x653

Jeśli chcecie wyszukać najlepsze połączenie do Wietnamu, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki tanich lotów! Możecie również, klikając tutaj, dać nam szansę, abyśmy wyszukali dla Was najlepszą ofertę! 

 

>>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

Pociąg

Wbrew pozorom dojazd do Wietnamu z Polski pociągiem jest możliwy. Tę opcję polecamy podróżnikom, którym niestraszne przesiadki, kilkudniowy przejazd pociągiem oraz wysokie ceny biletów. Na pewno wynagrodzeniem takiej podróży będzie wiele ciekawych przygód oraz zapierające dech w piersiach widoki. Trasę zaczynamy w Warszawie, po około 18 godzinach przesiadamy się w Moskwie w kolej transsyberyjską, którą w 5 dni dojedziemy do Pekinu. W stolicy Chin zmieniamy pociąg na jadący do Yongfu, a po 11 godzinach znowu w jadący już prawie pod granicę wietnamską pociąg do Nanning. Z Nanning wykupujemy już tylko przejazd autobusem do Hanoi i jesteśmy na miejscu. Cała podróż w najlepszym wypadku trwa tydzień, a koszty zaczynają się od 2500 zł w jedną stronę (nie uwzględniając wiz).

Samochód

Dojazd samochodem też jest możliwy, ale ogrom możliwości, różnego rodzaju trasy, opłaty drogowe, wizowe i czyhające niebezpieczeństwa nie pozwalają na jasne określenie jak zrobić to najlepiej.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Wietnamu.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-22 21:53:02
Jarek
Redaktor
adres:
Warszawa / Polska

Moją największą pasją jest podróżowanie. Poszukuję miejsc w których można dostrzec autentyczną kulturę i tradycję. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu, zawsze wybieram aktywny wypoczynek.