Turcja

TurcjaGdzie spać?

Gdzie spać?

Zdecydowanie najlepszą i najtańszą opcją noclegową w Turcji są jedno lub dwugwiazdkowe hotele i pensjonaty – lepsze cenowo nawet niż kampingi! Dobrą radą jest nie rezerwowanie wcześniej przez Internet czy też telefonicznie noclegów. Korzystniejszą cenę uzyskacie na miejscu, targując się z gospodarzami. Nie powinniście obawiać się braku miejsc, nawet w wysokim sezonie. Baza noclegowa jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie dach nad głową.

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

Pensjonaty tureckie to zwykle rodzinny interes. Bywa, że warunki są tam porównywalne do panujących w dobrych hotelach, a ceny bardzo przystępne – nawet 23 euro za noc w dwójce. Do dyspozycji będziecie mieli pełne wyposażanie, łącznie z lodówką, niekiedy nawet łóżeczkiem dla dziecka. Gospodarze są miło nastawieni i zawsze chętnie pomogą. Oczywiście, w bardzo turystycznych miejscowościach, jak np. Stambuł, ceny będą wyższe. Jednak nawet i tam zdarza się nocleg za 65TRY. Polecam wcześniej przejrzeć serwisy, typu AirBnb , gdzie gospodarze oferują swoje mieszkania dla turystów. Możemy sprawdzić tam dostępność pokoi.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Turcji?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-21 22:33:22
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy