Birma

BirmaDojazd

Loty

Loty do Birmy nie należą do najtańszych, porównując ceny chociażby do bardzo turystycznego sąsiada – Tajlandii. Trzeba jednak przyznać, że coraz częściej (choć nadal dosyć rzadko) można zobaczyć promocje na ten kierunek. Być może niedługo doczekamy się większej częstotliwości i jeszcze lepszych ofert. Standardowe ceny biletów zaczynają się od około 3000 zł w obie strony i sięgają ok. 4 tysięcy. Dla przykładu ceny za podróż w marcu (2 tyg. wyprzedzenia) z Warszawy do Yangonu to:

● 3 049 zł w obie strony liniami Turkish Airlines i Thai Airways (2 przesiadki - w Stambule i Bangkoku)

● 3 600 zł liniami Singapore Airlines, LOT i SilkAir (2 przesiadki – w jedną stronę, w -  Zurychu i Singapurze)

● 2 623 zł liniami Emirates (1 przesiadka w Dubaju)

Sprawdzając w lutym loty na listopad, można znaleźć przeloty już za ok. 2 300 zł w obie strony, np. liniami China Southern.

 

>>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

 

Dobrym rozwiązaniem jest wyłapanie promocji do Bangkoku, skąd do Yangonu lub Mandalay możecie dolecieć Air Asia nawet za 400zł w obie strony. Jeżeli zaś wybieracie się do Mandalay, to ceny za lot powinny być na podobnym poziomie lub też droższe. W tym miejscu warto powiedzieć o tym, że azjatycki król przestworzy ma zamiar wrócić do Europy i tym samym oferować bardzo tanie loty do Tajlandii. Wielki powrót Air Asia zapowiadany jest na wakacje 2017, tak więc czekajcie i trzymajcie kciuki. Przy śledzeniu lotów pomoże Wam na pe wno nasza wyszukiwarka lotów.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Birmy.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2019-09-20 10:36:39
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy